Yahudi çocuklara uygulanan şiddet X’te olay oldu

X, İsrail polisinin Yahudi çocuklara saldırdığını gösteren görüntülerin kaldırılmasını istemiş. Profilinde “Yahudiler Siyonizm’e Karşı Birleşti” bilgisi yer alan Torah Judaism adlı kullanıcı, X hesabından konuyla ilgili açıklama ve görüntü paylaştı.

Açıklamada, “Siyonist polisin Yahudi çocuklara nasıl saldırdığı, dövdüğü ve tutukladığını gösteren videoyu herkesin görmesi için paylaştık” ifadelerine yer verildi. Ancak X’in söz konusu görüntüyü çocuk istismarı ve şiddeti teşvik ettiğine karar vererek silmelerini istediği belirtilirken, aksi takdirde hesabın askıya alınmakla tehdit edildiği kaydedildi.

İsrail polisinin bir genci iterek yere düşürdüğü görüntülere atıfta bulunulan açıklamada, bunun Siyonistlerin Yahudi toplumuna nasıl baskı yaptığını açıkça gösterdiği, X’in ise videonun Yahudi karşıtı olduğunu iddia ettiği belirtildi.

Açıklamada, “X platformu, açıkça Yahudileri Yahudi olarak görmüyor. X’e göre yalnızca Siyonistler Yahudi. Anti-Siyonist Yahudi topluluğu, Siyonistlerin Yahudi karşıtlığıyla uğraşırken, artık X platformunun Yahudi karşıtlığıyla da uğraşmak zorunda” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x