Usta Analist Patlama Bekliyor: Bu 3 Altcoin Radarınızda Olmalı!

Uzmanlar altcoin piyasa değerinin önümüzdeki iki yıl içinde önemli ölçüde artacağını öngörüyor. Bu doğrultuda, piyasa değerinin potansiyel olarak 2 trilyon doları aşmasını bekliyorlar. Popüler bir kripto analisti Fantom, Worldcoin ve Sandbox gibi altcoin’ler için önemli bir büyüme öngörüyor.

Bu altcoin büyüme potansiyeline sahip: Fantom (FTM)

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yeni bir yıla hazırlanırken kripto dünyası beklentilerle çalkalanıyor. Yatırımcılar piyasa hareketlerini yakından izliyor ve bir sonraki çıkış yapan yıldızları arıyor. Popüler analist Ali Martinez gibi analistler, önemli bir büyümenin eşiğinde olabilecek altcoin’lere ışık tutuyor. Bunlar arasında Fantom (FTM), Worldcoin (WLD) ve The Sandbox (SAND) büyük ilgi görüyor.

İsabetli kripto analizleriyle tanınan Ali Martinez, altcoin Fantom’un umut verici gidişatını vurguluyor. Martinez, FTM’nin haftalık grafiğinde oluşan ve potansiyel bir yukarı yönlü harekete işaret eden bir yükseliş ‘W’ formasyonu tanımlıyor. FTM haftayı 0,57 doların üzerinde kapatmayı başarırsa, 1,60 dolarlık etkileyici kilometre taşını hedeflemesi mümkün. Bununla birlikte FTM, yazı sırasında kırmızı bölgede 0,484 dolardan işlem görüyordu.

Umut veren görünüme sahip token: Worldcoin (WLD)

Worldcoin (WLD) Martinez’in dikkatini çeken bir başka altcoin. Bu yenilikçi iris biyometrik kripto para projesi, kripto topluluğunda iyimserliğe yol açan bir yükseliş devam modelinden çıkma belirtileri gösteriyor. Martinez, yazı sırasında 3,49 dolardan işlem gören Worldcoin’in %80’lik bir ralli göreceğini tahmin ediyor. Bu durumda WLD fiyatının 6,30 doları hedefleyeceğini söylüyor. Yakın zamanda yaşanan sert düşüşe rağmen, Worldcoin Martinez’in kilit direnç seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Bu da potansiyel yukarı yönlü ivmeye işaret ediyor.

İzlenecek bir Blockchain oyunu: Sandbox (SAND)

Ali Martinez ayrıca, Blockchain tabanlı bir oyun ekosistemi olan The Sandbox’ı (SAND) da vurguluyor. Bu altcoin projesinin önemli bir potansiyele sahip olduğunu değerlendiriyor. SAND fiyatı yazı sırasında kırmızı bölgede ve 0,577 dolar seviyesinde. Bununla birlikte, SAND 0,55 doların üzerindeki konumunu koruyor. Analistlere göre, bu da potansiyel bir satın alma fırsatı veriyor. Martinez, SAND için 0,90 ila 1,35 dolar arasında önemli bir fiyat aralığına işaret ediyor. Ayrıca, büyük cüzdan adreslerinin 447 milyon SAND tuttuğunu belirtiyor. Analist, bunun potansiyel fiyat artışına işaret ettiğini ifade ediyor.

Altcoin piyasa değeri, bir süre 700 milyar dolar civarında seyretti. Ancak, son zamanlarda bir artış gösterdi. Şu anda 745 milyar dolar civarında seyrediyor. Bitcoin’in halving döngüleriyle karşılaştırmalar yapan uzmanlar, altcoin piyasa değerinde önümüzdeki iki yıl içinde potansiyel olarak 2 trilyon doları aşan önemli bir artış öngörüyor. Fantom, Worldcoin ve Sandbox’ın performansları, mevcut kripto ortamının dinamik doğasının ve potansiyel karlılığının altını çiziyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x